Skip links

PERSONĪGA PIEEJA

— KAS MĒS ESAM

PROGETTO ir inovāciju implementējoš interjera dizaina projektēšanas un pilna cikla realizēšans uzņēmums, kura stāsts sākās pirms vairāk kā 10 gadiem, kā akustisko paneļu realizēšanas un uzstādīšanas uzņēmums. Augot esam izvedojuši sistēmu, kas ļauj piedāvāt pilna cikla dizaina un realizācijas posmus noņemot slogu no jūsu pleciem.

—zīmols

Par cik sākotnēji vairākums sadarbības partneru bija Eiropas dienvidu reģiona ražošanas uzņēmumi, dibinātāji vēlējās izvēlēties brenda vārdu reģionāli atpazīstamu, tādejādi nonākot pie nosaukuma progetto, kas ir aizgūts no Itāļu valodas un nozīmē projekts.

—FILOZOFIJA

Kā uzņēmums, kas augstu vērtē ģimenes vērtības, progetto galvenais uzsvars savā biznesa modelī tiek likts uz  attiecību būvēšanu caur nepārprotamu un patiesu komunikāciju. Tāpēc mēs ticam, ka mūsu komanda sevi reprezentē, kā ģimeni, kura iegulda savas domas un rūpes darbā parūpējoties par tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams.

—DIBINĀTĀJI

2008. gadā beidzoties Dizaina nama darbībai, divi draugi un kolēģi Mareks Berkolds un Valters Stūris nāca klajā ar ideju par sadarbību, veidojot jaunas un neordināras arhitektūras un celtniecības speciālistu apkalpošanas  metodes. Rezultējoties šajai sadarbībai progetto kļuva par labi atpazīstamu uzņēmumu starp Latvijā atpazīstamāko arhitektu un attīstītāju uzņēmumiem.

— SADARBĪBA

This website uses cookies to improve your web experience.