Skip links

PERSONĪGA PIEEJA

— KAS MĒS ESAM

PROGETTO stāsts sākās pirms vairāk nekā 10 gadiem, strādājot ar FANTONI akustisko paneļu izplatīšanu, projektēšanu un uzstādīšanu. Laika gaitā esam auguši un izveidojuši sistēmu, kas ļauj mums piedāvāt pilna cikla interjera dizaina projektēšanas un realizācijas procesu, tādā veidā uzņemoties atbildību par visu projekta gaitu no sākuma līdz beigām.

—zīmols

Tā kā sākotnēji vairākums sadarbības partneru bija no Eiropas dienvidu reģiona, dibinātāji izvēlējās reģionāli atpazīstamu zīmola nosaukumu - “progetto”, kas ir aizgūts no itāliešu valodas vārda ar nozīmi “projekts”.

—FILOZOFIJA

Kā uzņēmums, kas augstu vērtē ģimenes vērtības, progetto galvenais uzsvars savā biznesa modelī tiek likts uz  attiecību būvēšanu caur nepārprotamu un patiesu komunikāciju. Tāpēc mēs ticam, ka mūsu komanda sevi reprezentē, kā ģimeni, kura iegulda savas domas un rūpes darbā parūpējoties par tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams.

—DIBINĀTĀJI

2008. gadā, kad savu darbību pārtrauca uzņēmums “Dizaina nams”, diviem draugiem un “Dizaina nama” kolēģiem Marekam Berkoldam un Valteram Stūrim radās ideja par sadarbību, veidojot jaunas un neordināras arhitektūras un celtniecības speciālistu apkalpošanas metodes. Šobrīd “progetto” Latvijas arhitektu un attīstītāju vidē ir kļuvis par labi atpazīstamu uzņēmumu.

— SADARBĪBA

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas ērtumu. Lūdzam Jūs apstiprināt sīkdatņu izmantošanu.