Skip links

PAKALPOJUMI

SKAŅAS ABSORBĒJOŠIE RISINĀJUMI

Sākot ar sienu un griestu paneļiem, beidzot ar barjerām un mēbelēs integrētiem risinājumiem.

APGAISMOJUMA TEHNISKIE RISINĀJUMI

Iekštelpu un ārtelpu tehnisko un dekoratīvo apgaismojuma risinājumu aprēķins un komplektēšana.

INTERJERA PROJEKTA
IZSTRĀDE

Interjera tehniskā projekta izstrāde privātajiem objektiem un komercplatībām.

PASŪTĪŠANA UN PIEGĀDE

Pasūtām, uzglabājam un piegādājam visu mūsu piedāvāto materiālu un produktu klāstu.

UZSTĀDĪŠANA UN MONTĀŽA

Mūsu uzticamā meistaru komanda ar rūpību uzstāda un samontē Jūsu iegādātos produktus.

NESTANDARTA RISINĀJUMI

Meklējam jaunus tehniskos risinājumus un izstrādājam montāžas mezglus nestandarta situāciju gadījumā.

—PĀRDOMĀTI  RISINĀJUMI

Mēs zinām, kā mūsu klientu vēlmi pēc skaistas vides pārvērst taustāmā rezultātā, un mēs patiesi ticam detaļu spēkam – nevainojamu kopainu var iegūt ar nevainojamām detaļām.

Filozofija:

Ilgtspējība, ergonomika un stils ir galvenie pīlāri, uz kā balstās mūsu izpratne par to, kas ir paliekošs un ekonomiski balansēts dizains. Mēs cenšamies pēc iespējas biežāk izmantot otrreizēji pārstrādātus materiālus vai tādus, kas ražoti, izmantojot atjaunojamos resursus. Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai, nododot projektu, iesaistītajām pusēm būtu saprotama projekta dokumentācija un realizācijas posmi pārklātos secīgi, atvieglojot sadarbību dažādu nozaru speciālistiem.

Kā mēs strādājam:

Veidojot interjera vides dizainu mūsu mērķis ir to izstrādāt tā, lai tas būtu ilgltspējīgs savā vizuālajā tēlā un  prasītu pēc iespējas mazāk rūpju uzturēšanas procesos.

Kā arī mums ir svarīgi projekta dokumentācijas izstrādē piedāvāt pēc iespējas plašāk izskaidrojošu saturu, to saskaņojot ar projekta realizācijā iesaistīto nozaru speciālistiem, kas veido precīzāku izpratni par to kā realizācijas procesi pārklāsies pēc attiecīgā projekta uzdevuma.

Mūsu gala uzdevums ir sniegt pēc iespējas plašāka spektra pakalpojumus un vadīt konsultācijas iesaistīto pušu starpā. To darot tā, lai gala patērētāja domas būtu aizņemtas ar realizējamās vides iespējām sakārtot daļiņu no viņa nākotnes vīzijas un mazāk par procesiem līdz tam.

Nepareizu akustisko risinājumu izvēle var rezultēties ar koncentrēšanās spēju samazināšanos un stresa līmeņa paaugstināšanos, kas ir pirmie rādītāji darba kvalitātes samazinājumam.

Piedāvājums:

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus, lai atrisinātu problēmas, kuras ir saistītas ar telpas akustiskajām īpašībām. Sākot ar sienas un griestu paneļiem beidzot ar mēbelēs integrētiem akustiskiem risinājumiem un dekoratīvajiem brīvi stāvošajiem risinājumiem. 

Mūsu mērķis:

Mūsu misija ir meklēt un sniegt jaunus risinājumus, kas nesatur cilvēkiem kaitīgas vielas, sniedz maksimālu kofortu un izgatavoti no atjaunojamajiem un ilgi kalpojošiem materiāliem.

Visus mūsu risinājumus mēs piegādājam, uzstādam un pieļaujam modifikācijas, lai iekļautos nestandarta projekta iezīmēs.

Būtība:

Arhitektūras apgaismojuma dizains ir darba vai pētījumu joma, kas saistīta ar apgaismojuma sistēmu projektēšanu gan iekšējā, gan ārējā vidē. Tas var ietvert gan dienasgaismas, gan elektriskās gaismas, gan abu, manipulācijas un dizainu, lai apmierinātu cilvēka īpatnējās vajadzības.

Kā mēs to daram:

Sākotnēji mūsu mērķis ir izglītot gaismas produktu lietotāju veidojot primitīvu izpratni par gaismekļu un gaismas avotu funkcijām un īpašībām. Tas ir svarīgi, lai projektējamā apgaismojuma lietotājs spētu atšķirt kvalitatīva apgaismojuma ieguvumus.

Pēc attiecīgās platības mēs izveidojam gaismekļu plāna variāciju, lai sasniegtu nepieciešamo noskaņu interjerā vai eksterjerā.

Tam seko gaismekļu komplektēšana un uzstādīšana mūsu uzraudzībā.

xfgfdsfgzsrgxdfgf
14

gadus kopā ar
Fantoni group

Savu darbību akustisko risinājumu tirgū progetto sāka ar Fantoni Group produkcijas izplatīšanu un uzstādīšanu. Fantoni ir nozīmīgs, starptautisks itāļu ražošanas uzņēmums, kas savu darbību sāka 1882. gadā un ko turpina vadīt Fantoni ģimene piektajā paaudzē.
Grupa ir galvenā skaidu plākšņu un MDF paneļu, lamināta un melamīna papīra ražotājs un galvenais spēlētājs biroja mēbeļu un skaņas absorbācijas sistēmu arēnā.

Mūsu mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (Cookies), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas ērtumu. Lūdzam Jūs apstiprināt sīkdatņu izmantošanu.