Skip links

PAKALPOJUMI

SKAŅAS ABSORBĒJOŠIE RISINĀJUMI

Sākot ar sienu un griestu paneļiem, līdz barjerām un mēbelēs integrētiem risinājumiem.

APGAISMOJUMA RISINĀJUMI

Iekštelpu un ārtelpu tehnisko un dekoratīvo risinājumu aprēķins un komplektēšana.

INTERJERA PROJEKTĒŠANA

Tehniskā un vizuālā projekta veidošana privātajiem un komercprojektiem.

PASŪTĪŠANA UN PIEGĀDE

Pasūtam, uzglabājam un piegādājam mūsu piedāvāto materiālu un produktu klāstu.

UZSTĀDĪŠANA UN MONTĀŽA

Mūsu uzticamā meistaru komanda ar rūpību uzstāda un samontē mūsu piedāvāto produktu klāstu.

NESTANDARTA RISINĀJUMI

Izstrādājam jaunas tehnikas un mezglus pielīdzinoties projekta risinājumiem.

—PĀRDOMĀTI  RISINĀJUMI

Mēs protam klientu vēlmi pēc skaistākas vides pārvērst taustāmā rezultātā. Un mēs ticam detaļu spēkam – tieši tās veido nevainojamu kopskatu.

Filozofija:

Ilgtspējība, ergonomika un stils ir galvenie pīlāri uz kā balstās mūsu izpratne par to, kas ir paliekošs un ekonomiski balansēts dizains. Mēs tendējamies pēc iespējas biežāk izmantot materiālus, kas pēc definīcijas ietilpst atjaunojamajos resursos vai otrreizēji pārstrādātos materiālos. Īpašu uzmanību pievēršam tam, lai nododot projektu iesaistītajām pusēm būtu pilnībā izprotama projekta dokumentācija un realizācijas posmi pārklātos vienmērīgi radot skaidrību sadarbojoties dažādu nozaru meistariem.

Kā mēs strādājam:

Veidojot interjera vides dizainu mūsu mērķis ir to izstrādāt tā, lai tas būtu ilgltspējīgs savā vizuālajā tēlā un  prasītu pēc iespējas mazāk rūpju uzturēšanas procesos.

Kā arī mums ir svarīgi projekta dokumentācijas izstrādē piedāvāt pēc iespējas plašāk izskaidrojošu saturu, to saskaņojot ar projekta realizācijā iesaistīto nozaru speciālistiem, kas veido precīzāku izpratni par to kā realizācijas procesi pārklāsies pēc attiecīgā projekta uzdevuma.

Mūsu gala uzdevums ir sniegt pēc iespējas plašāka spektra pakalpojumus un vadīt konsultācijas iesaistīto pušu starpā. To darot tā, lai gala patērētāja domas būtu aizņemtas ar realizējamās vides iespējām sakārtot daļiņu no viņa nākotnes vīzijas un mazāk par procesiem līdz tam.

Nepareizu akustisko risinājumu izvēle var rezultēties ar koncentrēšanās spēju samazināšanos un stresa līmeņa paaugstināšanos, kas ir pirmie rādītāji darba kvalitātes samazinājumam.

Piedāvājums:

Mēs piedāvājam dažādus risinājumus, lai atrisinātu problēmas, kuras ir saistītas ar telpas akustiskajām īpašībām. Sākot ar sienas un griestu paneļiem beidzot ar mēbelēs integrētiem akustiskiem risinājumiem un dekoratīvajiem brīvi stāvošajiem risinājumiem. 

Mūsu mērķis:

Mūsu misija ir meklēt un sniegt jaunus risinājumus, kas nesatur cilvēkiem kaitīgas vielas, sniedz maksimālu kofortu un izgatavoti no atjaunojamajiem un ilgi kalpojošiem materiāliem.

Visus mūsu risinājumus mēs piegādājam, uzstādam un pieļaujam modifikācijas, lai iekļautos nestandarta projekta iezīmēs.

Būtība:

Arhitektūras apgaismojuma dizains ir darba vai pētījumu joma, kas saistīta ar apgaismojuma sistēmu projektēšanu gan iekšējā, gan ārējā vidē. Tas var ietvert gan dienasgaismas, gan elektriskās gaismas, gan abu, manipulācijas un dizainu, lai apmierinātu cilvēka īpatnējās vajadzības.

Kā mēs to daram:

Sākotnēji mūsu mērķis ir izglītot gaismas produktu lietotāju veidojot primitīvu izpratni par gaismekļu un gaismas avotu funkcijām un īpašībām. Tas ir svarīgi, lai projektējamā apgaismojuma lietotājs spētu atšķirt kvalitatīva apgaismojuma ieguvumus.

Pēc attiecīgās platības mēs izveidojam gaismekļu plāna variāciju, lai sasniegtu nepieciešamo noskaņu interjerā vai eksterjerā.

Tam seko gaismekļu komplektēšana un uzstādīšana mūsu uzraudzībā.

xfgfdsfgzsrgxdfgf
14

gadus kopā ar
Fantoni group

Savu darbību akustisko risinājumu tirgū progetto sāka ar Fantoni Group produkcijas izplatīšanu un uzstādīšanu. Šis ražotājs ir nozīmīga starptautiska itāļu korpurācija, kas savu darbu sāka 1882.gadā un kuru turpina un vada Fantoni ģimene piektajā paaudzē.

Grupa ir galvenā skaidu plākšņu un MDF paneļu, lamināta un melamīna papīra ražotājs un galvenais spēlētājs biroja mēbeļu un skaņas absorbācijas sistēmu arēnā.

This website uses cookies to improve your web experience.